Kõikidele tellimustele tasuta transport üle Eesti!

MEIE LUGU

Unistustel, millesse väga-väga usud, on komme täituda! Nofi KIDS on minu soov, unistus ning miski, millega loodan täita ka paljude laste unistused!
Olen ema kahele armsale tüdrukule, kes on inspireerinud, õpetanud ja julgustanud mind unistama. Unistama millestki, mis toob rõõmu nii suurtele kui väikestele, arendab, aga hoiab seejuures ka keskkonda ning loob elamust. Nofi KIDS ongi meie ühine unistus – unistus, mis on saanud teoks!

Usume, et lisaks laste ja vanemate rõõmule on oluline ka austus ning hoolivus meie looduse ja keskkonna vastu. Nii on kõik meie mänguasjades kasutatud materjalid keskkonnasõbralikud ja kvaliteetsed! Kõik tekstiilid, sealhulgas nii kangad, niidid, köis kui poroloon omavad Öko-tex märgist, mis tagab materjalide ohutuse nii tervisele kui keskkonnale, on testitud ja kemikaalide vaba. Põhjamaised toonid ning minimalistlik disain annavad võimaluse sobitada mänguasju igasse interjööri ilma neid mänguasjakasti peitmata! Kõik Nofi KIDS mänguasjad valmivad käsitööna Eestis ning prototüübid on läbinud Terviseameti poolt läbiviidavad katsed. Kõigil toodetel on CE märgis. Soovime luua tooteid, mis kestavad – nii saavad neist rõõmu nii õed kui vennad, nii sõbrad kui tuttavad!

Mängurõõm on oluline, aga veel tähtsam on lapse areng! Just seepärast on kõigi mänguasjade loomisel jälgitud, et need toetaksid lapse arengut erineval moel.
Ka pakkimisel ning paki Sinuni toimetamisel oleme püüdnud teha võimalikult loodussõbralikke valikuid. Kasutame pakendamisel ja trükistel ümbertöödeldud paberit! Trükistel kasutatav tint on keskkonnasõbralik, ei lõhna ning ei sisalda mürkaineid.
Nofi KIDS on unistus… täitunud unistus! Aga tegelikult meil on üks salaunelm veel! Soovime, et need tooted leiaksid tee Sinu südamesse, täidaks laste silmad rõõmuga ning looksid kogu perele meeldejäävaid ning ilusaid hetki!

Heade soovidega,
Nofi KIDS

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.

UUDISKIRI

TELLIJALE ESIMESELT TÄISHINNAGA OSTULT -5%

Uudiskirja tellides oled tutvunud ning nõustud meie privaatsuspoliitikaga.